PO WIELKICH CZAS NA MAŁE

Pierwszy majowy weekend to już 18 kolejka spotkań skoczowskiej "Serie A".Zmierzymy się w niej z aktualnie 10 drużyną w tabeli,zespołem LKS Kończyce Małe.Po niefortunnej porażce w środku tygodnia z Kończycami Wielkimi zaliczyliśmy spadek na miejsce 7 i aby marzyć o poprawie tej lokaty,musimy w niedzielnym spotkaniu powalczyć o komplet punktów.

W rundzie jesiennej rozbiliśmy u siebie ekipę z Kończyc Małych aż 8:2,więc teoretycznie zadanie nie powinno być trudne.Jednak w praktyce widać,że na wiosnę gra nam się gorzej,walka o punkty jest niezwykle ciężka,a w dodatku nie mamy szczęścia,szczególnie w końcówkach spotkań.Mecz na przełamanie jest więc nam bardzo potrzebny,to na pewno dodałoby piłkarzom wiary i pewności na następne spotkania.

Jedziemy do Kończyc Małych jako minimalny faworyt,lecz atut własnego boiska wydaje się przemawiać za gospodarzami tego meczu.Zapowiada się więc bardzo wyrównane i zacięte spotkanie,tym bardziej,że obie drużyny bardzo potrzebują punktów ,aby nie stracić miejsc zajmowanych obecnie w tabeli.Naszym zawodnikom przyda się wsparcie,zapraszamy więc wszystkich fanów do Kończyc Małych w niedzielę 3 maja na godz.16:00.A naszej drużynie oczywiście życzymy zwycięstwa.