PO RAZ DRUGI Z LIDEREM

W ramach 17 kolejki skoczowskiej A-klasy przyjdzie nam się po raz drugi tej wiosny zmierzyć z liderem rozgrywek.Na inaugurację rundy graliśmy z pierwszą po rundzie jesiennej ekipą Tempa Puńców.Od ubiegłej kolejki mamy nowego lidera,którym są rezerwy Beskidu Skoczów.

Skoczowianie najwyraźniej nie zamierzają odpuszczać walki o mistrzostwo i awans do okręgówki.W ubiegłej kolejce gładko rozprawili się z Beskidem Brenna aż 7:2 i do Ochab na pewno przyjadą żądni zwycięstwa i podtrzymania passy 3 kolejnych wygranych na wiosnę.

Nasz zespół,po ubiegłotygodniowym przekonującym zwycięstwie nad Kończycami Małymi 4:0 ,również w bojowych nastrojach przystąpi do tego derbowego pojedynku.Spotkanie trzeciej z pierwszą drużyną w tabeli i do tego jeszcze derby gminy sprawiają ,że jest to bez wątpienia szlagier tej kolejki spotkań.

Na ten arcyciekawie zapowiadający się mecz zapraszamy w sobotnie popołudnie.Miejmy nadzieję ,że mimo niesprzyjającej pogody nasi kibice nie zawiodą i licznie pojawią się na trybunach.Mecz rozpoczyna się na boisku w Ochabach o godz. 17:00.Zapraszamy!

Foto:OX.pl