PEWNE 3 PUNKTY

Pewnym zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz w którym podejmowaliśmy w ramach 24 kolejki A-klasy Skoczów drużynę Błyskawicy Kończyce Wielkie.

Początek meczu jednak na to nie wskazywał .Wyrównana gra,toczona głównie w środku pola nie zapowiadała.że któraś z drużyn zdobędzie większą przewagę.Wydaje się ,że przełomowym momentem była 15 minuta,kiedy to po starciu w polu karnym kontuzji doznał bramkarz rywali i musiał opuścić boisko.Za niego do bramki wszedł zawodnik z pola ,Marcin Morawiec.

Nasz zespół postanowił to wykorzystać i już 10 minut później wynik w tym spotkaniu otwiera Tomek Śleziona ,po ładnej indywidualnej akcji.Chwilę później na 2:0 podwyższa Mateusz Kałuża i takim wynikiem kończy się pierwsza odsłona.

Na drugą połowę goście wyszli zmotywowani i już dwie minuty po jej rozpoczęciu zdobyli bramkę kontaktową.po ogromnym zamieszaniu w polu karnym.Nasza odpowiedź była jednak błyskawiczna i już 2 minuty później było 3:1,po strzale z bliskiej odległości Mateusza Nowaka.Nie minęły 3 minuty,a prowadziliśmy już 4:1 - ładną akcję Mateusza Kałuży wykończył Tomek Śleziona.

Bramka na 4:1 odebrała gościom ochotę do gry,za to zaczęli  grać agresywnie,czego efektem była czerwona kartka dla Milosza Stoły w 66 minucie.W tym momencie stało się jasne ,że 3 punkty zostaną w Ochabach.

Już w 68 minucie na 5:1 podwyższa Mateusz Kałuża,a w 80 min. swoją bramkę z rzutu karnego zdobywa Dominik Pytel i ustala wynik spotkania na 6:1.

Na dwie kolejki przed końcem sezonu mamy już 40 punktów,jest to więcej niż w całym poprzednim sezonie ,więc śmiało można powiedzieć,że postęp jest widoczny.Okazja do zwiększenia tego dorobku już za tydzień,kiedy to zagramy ostatni mecz u siebie ,a rywalem będzie Olza Pogwizdów.