OSTATKI Z TEMPEM

To już ostatnia kolejka w tym sezonie Skoczowskiej A-klasy.Na zakończenie rozgrywek na własnym boisku zmierzymy się z drużyną Tempa Puńców.

Zarówno nasza ekipa ,jak i zespół z Puńcowa już jakiś czas temu zapewniły sobie ligowy byt.Jesteśmy sąsiadami w ligowej tabeli z tą samą ilością zdobytych punktów (36) ,wyprzedzamy jednak zespół Tempa lepszym bilansem bramkowym.

W meczu zamykającym rundę jesienną pokonaliśmy Tempo na boisku w Puńcowie 1:4,rozgrywając bardzo dobre spotkanie.Jednak w rundzie wiosennej drużyna z Puńcowa znajduje się w dużo lepszej formie i tym razem na pewno o wygraną będzie trudniej,tym bardziej ,że w ostatniej kolejce zaliczyliśmy fatalną porażkę w Strumieniu aż 1:7.

Na pewno nasi piłkarze wyjdą na to spotkanie odpowiednio zmotywowani i będą chcieli zmazać plamę z ostatniego tygodnia.Czy jednak wystarczy to do pokonania dobrze dysponowanego rywala?Jeżeli wygramy to spotkanie ,na pewno utrzymamy wysoką ,szóstą pozycję,a przy korzystnych wynikach innych meczy,możemy zakończyć sezon nawet na wyższym miejscu i podtrzymać dobre wrażenie jakie zrobiliśmy w tym sezonie.

Warto zatem powalczyć o zwycięstwo,choć mecz może się na pozór wydawać przysłowiowym "meczem o pietruszkę".Czy nasza ekipa zakończy ten bardzo udany sezon w dobrym stylu i z dobrym wynikiem?Przekonamy się o tym już w niedzielę na naszym stadionie.Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 17:00,zapraszamy wszystkich fanów na ostatni mecz w sezonie!