ORZEŁ NA PÓŁMETKU

To już połowa rundy jesiennej skoczowskiej A-klasy.Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół Orła Zabłocie.Ekipa z Zabłocia zajmuje w tabeli miejsce 7;zgromadziła dotychczas 7 punktów,co jest wynikiem niezłym,biorąc pod uwagę problemy kadrowe.Tak mówi o nich szkoleniowiec Orła,Zdzisław Papkoj:

"Nasza aktualna sytuacja jest niesamowita. Z klubu odeszli Urbańczyk, Pisarek, później kontuzji doznał strzelający gole Dziędziel. Teraz na wczasy wyjechał Szurman, brakuje w składzie Czerniaka, który ma obowiązki rodzinne, za granicę udał się także mój syn. Jesteśmy zupełnie rozbici pod względem kadrowym..."

Widać więc ,że sytuacja kadrowa naszego niedzielnego rywala jest nie do pozazdroszczenia.Podobne problemy miała nasza drużyna w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu i od razu odbiło się to na wynikach.

Biorąc pod uwagę te okoliczności ,nasz zespół, jako wicelider tabeli,jest typowany jako faworyt tego spotkania.Jednak w Zabłociu nigdy nie grało nam się dobrze.Drużyna Orła na swoim boisku gra niezwykle ambitnie i walecznie,choć akurat w tym sezonie nie przekłada się to na wyniki,ponieważ ze zdobytych dotychczas siedmiu punktów,tylko jedno oczko zdołała wywalczyć u siebie.Niemniej jednak możemy się spodziewać zaciętego spotkania,które dostarczy wielu emocji.

Nasz zespół jak zwykle chce powalczyć o zwycięstwo.Dotychczasowy bilans  podopiecznych trenera Sodzawicznego to cztery zwycięstwa i dwa remisy i jak na razie wygląda to naprawdę imponująco.Czy po meczu w Zabłociu powiększymy swój i tak już okazały dorobek punktowy?O tym będziecie mogli się przekonać już w niedzielne popołudnie.Mecz rozpocznie się na stadionie w Zabłociu w niedzielę o godzinie 16:00.Zapraszamy gorąco do dopingowania naszej drużyny!