OKRES PRZYGOTOWAWCZY ZA NAMI

Krótka przerwa letnia pomiędzy końcem poprzedniego ,a początkiem następnego sezonu dobiegła końca.Nasz zespół w tym okresie nie próżnował.Ekipa LKS Ochaby 96 wznowiła treningi 15 lipca i od tego czasu rozpoczęły się intensywne przygotowania do kolejnego sezonu.W ramach tych przygotowań zespół rozegrał cztery spotkania sparingowe,w których padły następujące wyniki:

LKS Ochaby-KS Międzyrzecze 4:2

LKS Ochaby- Zapora Wapienica  2:2

LKS Ochaby- KS Bystra  4:2

LKS Baranowice - LKS Ochaby 3:4

Wyniki spotkań kontrolnych pozwalają z optymizmem patrzeć w nowy sezon.W kadrze zespołu doszło do kilku kosmetycznych roszad ,o których napiszemy,gdy oficjalnie zostaną zgłoszeni do rozgrywek zawodnicy LKS-u Ochaby.Tymczasem już w najbliższy weekend rozpocznie się kolejny ,miejmy nadzieje ,emocjonujący sezon skoczowskiej A-klasy.Gorąco zapraszamy na mecze naszej drużyny !