ODRABIAMY ZALEGŁOŚCI

Wiosenne rozgrywki skoczowskiej A-klasy nabierają tempa.Jeszcze nie zdążyły na dobre opaść emocje po poprzedniej kolejce a już trzeba szykować się do następnej serii spotkań.Odbędzie się ona w środę 29 kwietnia.Termin dość nietypowy,ponieważ jest to zaległa 14 kolejka ,która została w całości odwołana ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Naszym środowym rywalem będzie zespół Błyskawicy Kończyce Wielkie.Ekipę z Kończyc Wlk.podejmowaliśmy u siebie na inaugurację całego sezonu A-klasowego i niestety mecz ten nie zakończył się dla nas pomyślnie.Ulegliśmy Błyskawicy 2:4,boleśnie przekonując się o różnicy poziomów pomiędzy B i A klasą.

Ekipa z Kończyc weszła w sezon bardzo dobrze ,lecz z upływem czasu zaczęła się coraz bardziej obsuwać w tabeli i obecnie znajduje się na 10 miejscu z dorobkiem 18 punktów.W rundzie wiosennej w trzech meczach Kończanie nie zdołali zdobyć ani jednego punktu i jak na razie są najsłabszą ekipą rundy .

My również jak na razie nie możemy uznać rundy wiosennej za udaną.Zdobyliśmy tylko 1 punkt i to w dodatku z ostatnią drużyną w tabeli.Widać więc,że obie drużyny są w lekkim dołku i potrzebują tzw. meczu na przełamanie.Możemy się więc spodziewać zaciętego,wyrównanego spotkania,w którym obie drużyny będą mocno zdeterminowane aby odnieść zwycięstwo.

Jak nietypowy,środowy termin wpłynie na sytuację kadrową w obu ekipach?Czy zdołamy się przełamać i zdobyć pierwszy komplet oczek na wiosnę?O tym będziemy mogli się przekonać już w środę.

Wszystkie mecze tej kolejki rozpoczynają się o godz 17:30,zapraszamy więc wszystkich kibiców do Kończyc Wielkich i życzymy naszej drużynie powodzenia.