NIEWYGODNY RYWAL

Przed nami już 24 kolejka skoczowskiej A-klasy. Zmierzymy się w niej z będącą aktualnie na 12 miejscu w tabeli ekipą Błyskawicy Kończyce Wielkie.

Ekipa z Kończyc po bardzo słabej rundzie jesiennej zamykała tabelę A-klasy Skoczów i wydawało się ,że jest pewnym kandydatem do spadku.W przerwie zimowej przyszedł nowy trener,dokonano też kilku wzmocnień w składzie i na wiosnę Kończanie prezentują się o wiele lepiej i praktycznie zagwarantowali już sobie utrzymanie.Nad ostatnim w tabeli Zabłociem mają już 8 punktów przewagi.

Mimo,że Kończyce Wlk.znajdują się w dolnych rejonach tabeli,to dla naszego zespołu jest to rywal wyjątkowo niewdzięczny.W żadnym z trzech dotychczas rozegranych spotkań,po naszym awansie do A-klasy,nie potrafiliśmy pokonać rywali z Kończyc Wlk.-dwa razy schodziliśmy z boiska pokonani,a raz padł remis 0:0.

Miejmy nadzieję ,że w niedzielne popołudnie ta niezbyt imponująca passa zostanie przerwana i zdołamy powalczyć o 3 punkty.Jak zwykle zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny na to spotkanie.Mecz zaczyna się na naszym obiekcie w niedzielę o godz. 17:00