NIEDZIELA Z BESKIDEM

Po ubiegłotygodniowej wygranej w Kończycach Małych nasza ekipa w zdecydowanie lepszych nastrojach przystąpi do niedzielnej rywalizacji z Beskidem Brenna.Oba zespoły dzieli w tabeli różnica dwóch miejsc i czterech punktów na korzyść naszego niedzielnego rywala.Drużyna z Brennej znajduje się na wysokim,czwartym miejscu z dorobkiem 30 pkt,my natomiast plasujemy się na pozycji szóstej z 26-ma punktami na koncie.

W rundzie wiosennej zespół z Brennej spisuje się jak na razie bardzo dobrze.W dotychczasowych 5 meczach rozegranych na wiosnę Beskid 3 razy wygrał,raz zremisował i tylko raz schodził z boiska pokonany.Porażka przydarzyła się ekipie z Brennej w ubiegłej kolejce,kiedy to u siebie uległa LKS-owi Goleszów 1:2.Czy był to tylko wypadek przy pracy,czy też początek obniżki formy ,będziemy się mogli przekonać już w niedzielę.

W rundzie jesiennej ulegliśmy Beskidowi na jego boisku 1:3,ale według opinii naszego trenera, spokojnie mogliśmy wywieźć z Brennej przynajmniej 1 punkt.

Po miejscach w tabeli i różnicy punktowej widać że drużyny prezentują mniej więcej zbliżony poziom.Zapowiada się więc ciekawe,wyrównane widowisko.Czy nasza drużyna po ubiegłotygodniowym,pierwszym na wiosnę zwycięstwie,pójdzie za ciosem i pokusi się o zdobycie kolejnego kompletu punktów?Na pewno będzie o to bardzo ciężko,bo rywal,jak już wspomnieliśmy wcześniej, jest dobrze dysponowany i na pewno postawi nam trudne warunki.Liczymy jednak na to ,że przy wsparciu naszych kibiców uda się wywalczyć korzystny wynik.

Zapraszamy więc wszystkich kibiców na stadion w Ochabach w niedzielę o godz.16:00,doping na pewno bardzo się przyda.A naszej drużynie życzymy oczywiście zwycięstwa.