NA KONIEC WAKACJI -BRENNA

Przed nami już czwarta kolejka sezonu 2015/16 skoczowskiej Serie A.Zmierzymy się w niej z ekipą Beskidu Brenna.

Beskid powszechnie uchodzi za drużynę własnego boiska i nie jest to twierdzenie pozbawione racji.Zdecydowaną większość punktów drużyna z Brennej zdobywa na własnym obiekcie rozgrywając spotkania o nietypowej,przedpołudniowej porze.W spotkaniach wyjazdowych zdobywanie punktów nie idzie już tak łatwo naszemu niedzielnemu rywalowi,co nie znaczy,że nie zdobywa ich w ogóle.

Pojedynki naszego zespołu z Brenną w zeszłym sezonie potwierdzają powyższą teorię.W rundzie jesiennej przegraliśmy w Brennej 1:3,by na wiosnę zrewanżować się i wygrać 4:2.

Beskid niezbyt dobrze zaczął sezon,w dwóch pierwszych meczach poniósł porażki,dopiero w 3 kolejce zdobył pierwsze punkty w lidze,pokonując zespół z Kończyc wielkich u siebie 4:2.

Nasza ekipa zaczęła rozgrywki o wiele lepiej niż w zeszłym sezonie i po trzech pierwszych meczach nie zaznaliśmy jeszcze goryczy porażki.Czy ta passa zostanie podtrzymana?Podopieczni trenera Sodzawicznego na pewno zrobią wszystko by tak się stało i powalczą w tym meczu o 3 punkty.

Mecze w Ochabach gromadzą prawie zawsze największą ilość kibiców w skoczowskiej A-klasie.Miejmy nadzieję ,że również w niedzielne popołudnie liczna widownia będzie dopingować nasz zespół i pomoże mu w osiągnięciu celu,którym oczywiście jest zwycięstwo.

Mecz rozpoczyna się o godz. 17:00.Serdecznie zapraszamy!