KONIEC OWOCNEJ PRACY

Po zwycięskim spotkaniu z LKS-em Pogórze,po którym definitywnie zapewniliśmy sobie trzecią pozycję w tabeli skoczowskiej A-klasy,z funkcji szkoleniowca pierwszej drużyny zrezygnował trener Grzegorz Sodzawiczny.
Efekty pracy trenera,który pracował z drużyną przez cztery sezony,najlepiej uwidaczniają poniższe liczby:
-sezon 13/14 -B-klasa Skoczów- 48 pkt. ,wicemistrzostwo i awans do A-klasy
-sezon 14/15- A-klasa Skoczów - 39 pkt. i piąte miejsce jako beniaminek ligi
-sezon 15/16 -A-klasa Skoczów -43 pkt. i piąte miejsce
-sezon 16/17- A-klasa Skoczów - 48 pkt, i trzecie miejsce- najwyższe w historii klubu (na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek)

Statystyki mówią same za siebie- zespół pod wodzą trenera Sodzawicznego poczynił ogromny postęp,z sezonu na sezon spisując się coraz lepiej,przy niewielkich tylko zmianach kadrowych.
Trenerowi dziękujemy za czteroletnią owocną pracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze!
Nazwisko nowego szkoleniowca na chwilę obecną nie jest jeszcze znane,wiadomo jednak,że przyszłego trenera czeka niełatwe zadanie,bo poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko...