KOLEJNY RYWAL Z NOŻEM NA GARDLE

Terminarz skoczowskiej A klasy jest nieubłagany,nie daje piłkarzom odetchnąć.Tylko jeden dzień odpoczynku mają nasi zawodnicy.Po czwartkowym zwycięstwie z Goleszowem,już w sobotę o godz. 15.00 zagramy wyjazdowy mecz z LKS-em Pogórze.Pora rozegrania meczu jest dość niefortunna,bo przy bardzo małym odpoczynku po poprzedniej kolejce,przyjdzie piłkarzom obu zespołów grac w prawie 30-stopniowym upale,co na pewno nie będzie ułatwiać im zadania.

Do meczu obie ekipy przystępować będą w zupełnie odmiennych nastrojach.Nasz zespół po czwartkowym zwycięstwie zajmuje 6 pozycję w tabeli i może być spokojny o ligowy byt.Natomiast drużyna z Pogórza w czwartek poniosła druzgocącą porażkę ze zdegradowanymi już do B-klasy Pielgrzymowicami aż 0:6 i jest na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów.Na pewno ta sytuacja nie wpływa pozytywnie na drużynę Pogórza,tym bardziej ,że ekipa gospodarzy sobotniego spotkania bardzo potrzebuje punktów ,aby móc jeszcze liczyć się w walce o utrzymanie.

Jak obie drużyny wytrzymają fizycznie trudy spotkania,które będzie rozgrywane w ciężkich warunkach?Czy drużyna z Pogórza zdoła się psychicznie pozbierać po ostatniej wysokiej porażce i postawi nam ciężkie warunki?Na te pytania poznamy odpowiedzi już w sobotnie popołudnie...

Uwaga!!!Mecz zostanie rozegrany na boisku Wyzwolenia w Simoradzu,bowiem tam właśnie jako gospodarz swoje mecze gra LKS Pogórze,ze względu na remont własnego obiektu.Nasi zawodnicy,Dominik Pytel i Andrzej Siekierka,będą się zapewne czuli jak u siebie w domu:)

Zapraszamy wszystkich fanów do Simoradza w sobotę na godz. 15:00.Emocji na pewno znów nie zabraknie!