HIT KOLEJKI W OCHABACH!

W dniach 11-12 kwietnia wznowią rozgrywki piłkarze Skoczowskiej A klasy.W niedzielę o godz 15:00 nasza drużyna w hicie kolejki zmierzy się z wiceliderem i jednym z pretendentów do awansu,Spójnią Zebrzydowice.Piłkarska wiosna zaczyna się więc dla naszej drużyny od trudnego sprawdzianu.W rundzie jesiennej polegliśmy w Zebrzydowicach 0:4 i była to najbardziej dotkliwa porażka, jaką ponieśliśmy dotychczas.Nasi zawodnicy na pewno pałają rządzą rewanżu i będą chcieli dobrze się zaprezentować w pierwszym meczu na wiosnę  przed własną publicznością.

W naszym zespole w okresie przygotowawczym doszło do paru zmian kadrowych(o których można przeczytać w zakładce "transfery").Niestety nie ominęły nas także kontuzje.Poważnego urazu doznał nasz skrzydłowy Mateusz Kałuża i jego występ do końca rundy jest raczej wykluczony.Również Patryk Kiełkowski nie wyleczył jeszcze kontuzji,której nabawił się w rundzie jesiennej.

Możemy się spodziewać zaciętego meczu,na pewno żadna z drużyn nie odpuści.Dla Spójni każdy punkt w walce o awans jest na wagę złota;również nasza drużyna potrzebuje punktów ,aby utrzymać wysoką pozycję w tabeli.

Zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania naszej drużyny i życzymy powodzenia!