GRA LEPSZA OD WYNIKU

Niestety przegrywamy w Cieszynie z Piastem 0:3,lecz wynik zupełnie nie oddaje tego ,co działo się na boisku.
Tylko własnej nieskuteczności możemy zawdzięczać to,że nie wywieźliśmy z Cieszyna choćby punktu.
Przez bardzo długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla Piasta,mieliśmy sporo dogodnych sytuacji do wyrównania,lecz żadna nie zakończyła,się bramką.
Wobec tego,że w samej końcówce spotkania mocno się odkryliśmy,przeciwnik wyprowadził dwie zabójcze kontry i strzelił dwie bramki.
Oto skład naszego zespołu:
Mateusz Cienciała,Marcin Gogółka,Daniel Więcek,Grzegorz Kałuża,Łukasz Gojdka (76' Paweł Madzia),Krzysztof Suchy,Szymon Gogółka,Mateusz Nowak,Mateusz Kałuża,Tomasz Śleziona,Dominik Pytel.

A oto relacja z tego spotkania wg portalu beskidzka24:

"Piast Cieszyn po wygranej 3:0 z LKS Ochaby 96 wraca do gry o mistrzostwo skoczowskiej klasy A. Po porażce Błyskawicy Drogomyśl w Strumieniu (0:1) cieszynianie tracą do lidera tylko trzy punkty i za tydzień, na jego boisku, mogą odzyskać przodownictwo w tabeli.

Mecz przy al. Łyska w pierwszej połowie nie zachwycił. W 25. minucie po katastrofalnym błędzie defensywy zespołu gości, sama na sam z bramkarzem wyszedł Nicolas Derik i dał prowadzenie ekipie wicelidera. Drużyna z Ochab ruszyła od razu do odrabiania strat, jednak w jej natarciach brakowało dokładności.

W drugiej odsłonie na początku gospodarze próbowali prowadzić grę, mieli nawet optyczną przewagę, jednak dużo groźniej kontratakowali przyjezdni. W ostatnich 25 minutach podopieczni Grzegorza Sodzawicznego postawili wszystko na jedną kartę i mocno przycisnęli cieszynian, stwarzając sobie kilka stuprocentowych okazji do zdobycia gola. Żadnej z nich goście nie potrafili jednak wykorzystać, co zemściło się w samej końcówce meczu. Wtedy to piłkarze Marka Bakuna wyprowadzili dwie zabójcze kontry, które wykorzystali Jakub Wnęk (85. minuta) i Tomasz Szyper (88. minuta)."