GOLESZÓW KOLEJNYM RYWALEM

Czas na drugą kolejkę nowego sezonu skoczowskiej A-klasy i pierwszy mecz na naszym obiekcie.Tym razem naszym przeciwnikiem w walce o ligowe punkty będzie drużyna LKS-u Goleszów.
Ekipa z Goleszowa jest nam dobrze znana z poprzedniego sezonu i trzeba powiedzieć,że potrafimy grać z tym zespołem.W dwóch meczach ubiegłego sezonu dwa razy pokonaliśmy drużynę Goleszowa-w rundzie jesiennej ,na wyjeździe 3:1,a w nie tak dawno (na początku czerwca) rozegranym meczu rundy wiosennej wygraliśmy 4:2.
Jednak nie ma się co sugerować tymi wynikami,ekipa z Goleszowa to bowiem zespół nieobliczalny,jeżeli ma swój dzień,potrafi pokonać każdego rywala w A-klasie.Owszem ,zdarzają się także tej drużynie słabsze występy,lecz nie możemy liczyć na to ,że akurat niedzielne spotkanie takie będzie.
Nasz zespół nieźle rozpoczął sezon,remisując na trudnym terenie w Skoczowie,mamy nadzieję,że na swoim boisku nasi piłkarze skutecznie powalczą o punkty i ucieszą swoich kibiców,którzy miejmy nadzieję, licznie będą wspierać swoich ulubieńców.
Mecz rozpocznie się w niedzielę o godz. 17:00.Wszystkich serdecznie zapraszamy!