DERBY W OSTATNIEJ KOLEJCE .

Przed nami już ostatnia kolejka rundy jesiennej.Wszystkie mecze tej serii spotkań rozegrane zostaną o jednakowej porze,tj.w sobotę 31 października o godz.14:00.Do zdecydowanie najciekawszego starcia dojdzie na naszym obiekcie,gdzie podejmiemy wicelidera rozgrywek,Błyskawicę Drogomyśl.

Ekipa z Drogomyśla,po dużych wzmocnieniach,jakich dokonała latem ,była wymieniana jako główny faworyt do awansu.Jednak na razie te przewidywania nie do końca się sprawdzają .Liderem rozgrywek jest Piast Cieszyn,Błyskawica zajmuje miejsce drugie z 4 punktową stratą do Cieszyna i chcąc realnie myśleć o awansie musi wygrywać praktycznie w każdym spotkaniu.Nie jest to jednak zadanie łatwe,bo liga w tym sezonie jest niezwykle mocna i wyrównana i praktycznie z każdym można stracić punkty.

Dla naszej ekipy nie jest to ostatni mecz w rundzie jesiennej.Mamy jeszcze do rozegrania zaległy mecz 9 kolejki  z Wisłą Strumień,który odbędzie się w przyszły weekend.Mimo,że mamy rozegranych mniej spotkań niż prawie wszystkie drużyny w stawce,zajmujemy wysokie 4 miejsce w tabeli.Nasz bilans to pięć zwycięstw,pięć remisów i tylko jedna porażka.Gdyby nie tak duża ilość remisów,zajmowalibyśmy pewnie jeszcze wyższą lokatę.

Niewątpliwie to zespół z Drogomyśla jest faworytem tego spotkania i będzie robił wszystko,aby pokazać to na boisku.Jednak naszą drużynę niewątpliwie stać na sprawienie w tym meczu niespodzianki,a dodatkową motywacją dla nas jest fakt ,że to rywal zza miedzy,a jak wiadomo w derbach każdy wynik jest możliwy.

Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco i ciekawie.Zapraszamy więc wszystkich kibiców do dopingowania naszej drużyny.Miejmy nadzieję ,że to pomoże nam w osiągnięciu korzystnego rezultatu i odebraniu punktów faworyzowanemu rywalowi.jak już wcześniej wspomnieliśmy,mecz rozpoczyna  się na naszym stadionie w sobotę już o godz.14:00.Jeszcze raz zapraszamy!