CIĘŻKI WYJAZD

Przed nami już 17 kolejka A klasy Skoczów.Tym razem nasz zespół zagra mecz wyjazdowy a przeciwnikiem będzie Beskid Brenna.Drużyna z Brennej w rundzie wiosennej na trzy dotychczas rozegrane spotkania jedno wygrała i poniosła dwie porażki.Nasz zespół ma dokładnie taki sam bilans czyli trzy punkty w trzech spotkaniach.Mecz zapowiada się więc na zacięty i wyrównany.

Panuje opinia ,że Beskid Brenna jest przede wszystkim drużyną własnego boiska i tam zdobywa większość punktów.Niewątpliwie w Brennej gra się bardzo ciężko,a dodatkowym utrudnieniem jest fakt,że Beskid gra swoje spotkania w niedzielę o godz. 11:00.Nie oszukujmy się,nie jest to najlepsza pora do rozgrywania spotkań piłkarskich,szczególnie na amatorskim poziomie.

Niemniej jednak nasza ekipa postara się o wywiezienie z Brennej zdobyczy punktowej i podreperowania swojego bilansu w rundzie wiosennej.Zapraszamy wszystkich naszych fanów,których nie przeraża wczesna pora rozgrywania meczu oraz nieciekawe warunki atmosferyczne,jakie są zapowiadane na niedzielne przedpołudnie.Spotkanie rozpoczyna się o godz. 11:00.

Zapraszamy,a naszym piłkarzom życzymy powodzenia!