CIĄGLE BEZ PUNKTÓW

Nadzieje na pierwsze punkty w sezonie będziemy musieli odłożyć na przyszłe kolejki,po wysokiej porażce w Dębowcu aż 7:1.
Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego rozwoju wydarzeń.Po w miarę wyrównanej grze remisowaliśmy do przerwy 1:1.W 18 minucie na prowadzenie wyprowadził gospodarzyEmil Zegadło,dziesięć minut później wyrównał jednakPatryk Chudek.
Druga połowa niestety nie wyglądała już tak dobrze,a katem naszej drużyny został były zawodnik Ochab ,Dominik Pytel, który pomiędzy 58 a 73 minutą aż czterokrotnie trafiał do naszej siatki,nie celebrując jednak radości po strzelanych bramkach.
Po jednym trafieniu dołożyli jeszczeMaciek Winiewiczi ponownie Emil Zegadło i kolejna wysoka porażka stała sie faktem.
Póki co wygląda na to ,że sił starcza naszej drużynie na jedną połowę i niewątpliwie nad tym aspektem trzeba popracować,aby w przyszłości mieć nadzieję na zdobywanie A-klasowych punktów.