BYŁY WIELKIE, BĘDĄ MAŁE

LKS Kończyce Małe -to nasz rywal w 3 kolejce A-klasy Skoczów.Nowy sezon powoli nabiera tempa i czas na nasze drugie wyjazdowe spotkanie.Dotychczasowe wyniki,zarówno naszej drużyny ,jak i wszystkich pozostałych konfrontacji,świadczą o tym,że w tym sezonie A-klasa będzie niezwykle wyrównana.Tylko jeden zespół -Beskid Skoczów II- zdołał wygrać dwa pierwsze spotkania i jest jak na razie liderem rozgrywek.

Nasza ekipa ,która na dzień dzisiejszy zajmuje 13 pozycję w tabeli,dotychczas zdołała uzbierać jeden punkt i wiadomo,że zarówno kibiców jak i piłkarzy nie zadowala taki stan rzeczy.Dlatego też podopieczni trenera Sodzawicznego jadą do Kończyc Małych z mocnym postanowieniem powalczenia o punkty.

Nasi rywale na razie zaliczyli jedno zwycięstwo i jedną porażkę i są w trochę lepszej sytuacji,jeśli chodzi o tabelę.Bilans naszych konfrontacji z Kończycami M.,biorąc pod uwagę ostatnie 2 sezony, jest dla nas korzystny.Dwa nasze zwycięstwa (8:2 i 2:0) i dwa remisy(3:3 i 1:1) pozwalają mieć nadzieję,że i tym razem wrócimy z Kończyc z punktami.

Według opinii ekspertów Ochaby i Kończyce Małe to drużyny o podobnym potencjale,zapowiada się więc bardzo zacięte spotkanie.Miejmy nadzieje ,że w niedzielne popołudnie to nasz zespół wygra i  poprawi skromny,jak na razie, dorobek punktowy.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do kibicowania! Mecz rozpoczyna się w niedzielę o godz. 17:00 na stadionie w Kończycach Małych.