BRAMKA W KOŃCÓWCE PRZESĄDZIŁA

W 90 minucie meczu z Morcinkiem Kaczyce, prysły nasze marzenia o pierwszych punktach w tym sezonie.
Mecz był rozgrywany w fatalnych warunkach atmosferycznych,przy mocno padającym deszczu.Boisko było grząskie i błotniste,mimo to obie drużyny zdołały sobie stworzyć po kilka doskonałych sytuacji do strzelenia bramki.Żadnej z nich jednak nie udawało się wykorzystać,aż do samej końcówki spotkania,kiedy to gracze Morcinka,po jednej z kontr ,zdołali "wcisnąć" bramkę na 0:1 i zapewnić sobie 3 punkty w Ochabach.
Porażka,choć minimalna,mocno boli,bo w tym meczu chłopaki dawali z siebie wszystko i zasłużyli na co najmniej jeden punkt.
Miejmy nadzieję,że w przyszłych kolejkach los się odwróci i to nam dopisze szczęście.