BEZ PUNKTÓW Z TEMPEM

W szlagierze 16. kolejki skoczowskiej klasy A zespół Tempa Puńców pokonał 4:1 na wyjeździe LKS Ochaby 96. Wynik jednak nie do końca oddaje to, co działo się na boisku.

Pierwsi do siatki trafili gospodarze. Tomasz Śledziona pokonał bramkarza Tempa już w 9. minucie gry. Po stracie gola przyjezdni ruszyli do odrabiania strat i w 28. minucie Wojciech Kołek wyrównał. W pierwszej odsłonie gole już nie padły, choć obie strony miały okazje do zmiany rezultatu.

Po przerwie znów trwała wymiana ciosów. Przełom przyniósł gol Patryka Skakuja dla Tempa w 54. minucie. Od tego momentu zespół z Ochab odkrył się i atakował, ale robił to bardzo nieskutecznie. Z kolei puńcowianie raz po raz nękali groźnymi kontratakami rywali i w końcowych minutach dobili miejscowych. W 84. i 88. minucie rezerwowy Marcin Bajger trafił do siatki, dając swojemu zespołowi wysoką, choć chyba nieco za wysoką, wygraną.

Źródło: Beskidzka24.pl