8 KOLEJKA W STRUMIENIU

8  KOLEJKA  W  STRUMIENIU

Przed nami 8 kolejka sezonu 16/17 skoczowskiej A-klasy .Tym razem nasz zespół rozegra swój mecz już w sobotę,a rywalem będzie Wisła Strumień.

Drużyna ze Strumienia przed rozpoczęciem sezonu zaliczana była ,obok Tempa Puńców,do jednego z faworytów rozgrywek.Jednak początek sezonu zupełnie Wiśle nie wyszedł.Po wygraniu w pierwszej kolejce w Brennej,ekipa ze Strumienia nie mogła wygrać meczu przez pięć kolejek,cztery razy przegrywając i raz remisując.Dopiero w ubiegłej kolejce ,wygrywając w Kończycach Małych 6:3,zagrała mecz na przełamanie.Na dzień dzisiejszy Strumień zajmuje dopiero 10 miejsce w tabeli ,znacznie poniżej oczekiwań swoich kibiców.

Nasz zespół też nie najlepiej rozpoczął sezon,ale trzy ostatnie kolejki to pasmo zwycięstw,w którym za każdym razem strzelaliśmy rywalom po 5 bramek.Nasza forma wydaje się rosnąc z każdym rozegranym spotkaniem,dlatego podopieczni trenera Sodzawicznego będą chcieli powalczyć w Strumieniu o pełną pulę.Należy jednak ostrożnie podejść do tego meczu,bo rywal dysponuje sporym potencjałem i na pewno również będzie chciał wygrać,aby pójść za ciosem po ostatnim zwycięstwie.

Do zeszłego sezonu nie mieliśmy sposobu na Wisłę i na ogół nasze mecze z tym przeciwnikiem kończyły się dla nas porażkami.Jednak w sezonie 15/16  zdołaliśmy ugrać ze Strumieniem cztery punkty,wygrywając na wyjedzie 1:0,a u siebie remisując 1:1.

Obie drużyny chcą wygrać sobotni mecz,zapowiada się on więc niezwykle ciekawie.Zapraszamy naszych fanów na obiekt w Strumieniu! Początek spotkania - sobota godz. 16:00 !