3 KOLEJKA W GOLESZOWIE

Skoczowska A-klasa powoli nabiera rozpędu.To już 3 kolejka rozgrywek,w której zmierzymy się na wyjeździe z drużyną LKS Sportkontakt Goleszów.

Dorobek punktowy ekipy z Goleszowa jest dokładnie taki sam jak Ochab,czyli zero.Jednak nasz sobotni rywal dotychczas rozegrał tylko jedno spotkanie ,które minimalnie przegrał u siebie z Bąkowem 0:1.

Nasza ekipa  w dwóch dotychczasowych spotkaniach straciła aż 12 bramek,strzelając tylko jedną.Trener gospodarzy,Tomasz Matuszek, oczywiście liczy na zwycięstwo swojego zespołu,co potwierdził w wypowiedzi dla SportowychBeskidów:

– Wiemy doskonale, w jakiej sytuacji znajduje się zespół z Ochab po pozbyciu się znacznej części zawodników. I patrząc na dotychczasowe wyniki naszego rywala innego wyniku, jak zwycięstwo sobie nie wyobrażamy. Musimy wygrać, choć oczywiście absolutnie nie lekceważymy nikogo przed meczem.

Czy zdołamy pozytywnie zaprezentować się w Goleszowie?Przekonamy się o tym już w sobotnie popołudnie na tamtejszym stadionie.Początek meczu o godz. 16:00.Zapraszamy!