15 KOLEJKA Z BŁYSKAWICĄ

Czas na drugą kolejkę wiosennej części sezonu skoczowskiej serie A i kolejny ciężki mecz.Tym razem nasz zespół zagra w Kończycach Wielkich z miejscową Błyskawicą.

Ekipa z Wielkich w imponującym stylu otworzyła rundę wiosenną,gromiąc w lokalnych derbach Kończyce Małe aż 5:1 i to na wyjeździe. Świadczy to o bardzo dobrym przygotowaniu do drugiej części sezonu podopiecznych trenera Pawła Juchniewicza.

Nasza ekipa po minimalnej porażce z liderem z Puńcowa ,będzie chciała zapunktować w Kończycach.Nie będzie to zadanie łatwe,bo rywal wyraźnie jest w formie,do tego nasz potencjał ofensywny osłabił się z powodu poważnej kontuzji Tomka Śleziony. Również dotychczasowe nasze mecze po awansie z B-klasy w Kończycach Wielkich nie układały się najlepiej.Dwa mecze,jeden punkt-oto nasz dorobek,który zdołaliśmy ugrać  z Błyskawicą na jej terenie.

Szanse obu zespołów na punkty wydają się wyrównane,szykuje się więc kolejny zacięty i ciekawy mecz . Tym razem odbędzie się on już w sobotę o godz.15:00.Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do Kończyc Wielkich,a naszej drużynie życzymy sukcesu!