15 KOLEJKA - W GOLESZOWIE

Przed nami drugi tej wiosny weekend ze skoczowską serie A.W ramach 15stej kolejki spotkań zagramy pierwszy wyjazdowy mecz w rundzie wiosennej.W sobotę o godz. 15:00 zmierzymy się w Goleszowie z miejscowym LKS-em.

W poprzedniej kolejce oba zespoły zgodnie przegrały swoje spotkania po 2:4. LKS Goleszów uległ na wyjeździe będącej na ostatnim miejscu Błyskawicy Kończyce Wielkie, nasz zespół nie sprostał u siebie Beskidowi Skoczów II.

Dotychczas ,po awansie do A-klasy spotykaliśmy się z Goleszowem trzykrotnie i wszystkie te mecze skończyły się naszym zwycięstwem.Nie były to jednak zwycięstwa,które przyszły łatwo,we wszystkich trzech meczach gra była zacięta i wyrównana,a o zwycięstwach decydowały detale.Ostatni mecz z Goleszowem w rundzie jesiennej zakończył się wynikiem 3:2,po zwycięskiej bramce Marcina Bączka w samej końcówce meczu.

Ekipa z Goleszowa aktualnie zajmuje w tabeli miejsce dziewiąte,nasz zespół po ostatniej kolejce obsunął się w tabeli na piątą pozycję.Wydaję się więc ,że jesteśmy minimalnym faworytem tego pojedynku ,ale już nieraz w tym sezonie przekonaliśmy się ,że nie ma co brać pod uwagę miejsca w tabeli poszczególnych zespołów,bo stawka jest bardzo wyrównana i w każdym meczu jest bardzo ciężko o punkty.

Jak będzie tym razem,czy postaramy się o pierwszą na wiosnę zdobycz punktową?Bardzo na to liczymy i zapraszamy wszystkich kibiców już w sobotę 9 kwietnia na obiekt LKS-u Goleszów.Mecz zaczyna się o godz. 15:00.