10 KOLEJKA W BRENNEJ

Już tylko 4 kolejki do zakończenia rundy jesiennej skoczowskiej A-klasy.W 10 kolejce naszą drużynę czeka wyjazd do Brennej.Ekipa Beskidu Brenna już tradycyjnie rozgrywa mecze u siebie w niedzielne przedpołudnie.

Ze względu na porę rozgrywania spotkań,ale nie tylko,przyjezdnym drużynom grało się w Brennej zawsze ciężko.Jednak obecny sezon zdaje się przeczyć tej teorii.Ekipa z Brennej zdołała u siebie wygrać tylko jedno spotkanie i jedno zremisować.Ponadto Beskid cierpi na poważne braki kadrowe.Przed sezonem z drużyny odeszło 9 zawodników (głównie do Trójwsi Istebna),sporo jest też kontuzji i innych absencji.Dlatego też w ubiegłej kolejce Brenna musiała oddać walkowerem mecz w Kończycach Małych,co na pewno nie poprawiło nastrojów w tym klubie.

W naszym zespole panują zupełnie inne nastroje.Drużyna jest na fali wznoszącej,o czym świadczy pięć kolejnych zwycięstw z rzędu i to wysokich.Zbieramy też pochwały za swoją grę od szkoleniowców innych klubów.

Biorąc pod uwagę te okoliczności ,należy uznać że nasza ekipa jest faworytem tego spotkania.Nie należy jednak lekceważyć rywala,bo u siebie jest on zawsze groźny,nawet mimo tak poważnych braków kadrowych.

Licząc na kolejne ligowe punkty,które mogą zbliżyć nas do podium,zapraszamy naszych kibiców do Brennej.Mecz zaczyna się w niedzielę o godz.11:00.