LKS Ochaby 96 Gospodarze

Autor:

Utworzono:

18.04.2016

"W Ochabach naprzeciw siebie stanęły zespoły plasujące się bezpośrednio za ligowym podium, posiadające na swoim koncie po 26 punktów. Z racji miejsca rozgrywania spotkania faworyta należało upatrywać w zespole Ochab.

Zgodnie z założeniami to zespół Grzegorza Sodzawicznego pierwszy wyszedł na prowadzenie. W dziewiątej minucie Oleksego pokonał Tomasz Śleziona. Jak się później okazało, była to ostatnia okazja do świętowania, jaką w tym meczu mieli gospodarze. W miarę upływu czasu goście budowali swoją przewagę, a jej zwieńczeniem była bramka wyrównująca Wojciecha Kołka, z 28 minuty gry.

Na drugą odsłonę lepiej zmotywowani wyszli zawodnicy trenera Macheja i już po ośmiu minutach wyszli oni na prowadzenie, po celnym uderzeniu Patryka Skakuja. Kolejne minuty. to próby z obu stron na zdobycie bramki. W końcówce gry dał o sobie znać Marcin Bajger, dwukrotnie pokonując Cienciałę w 84 i 88 minucie. ustalił wynik spotkania." ~ beskidzkapilka.pl