LKS Ochaby 96 Gospodarze

z..

Utworzono:

29.09.2015

W Ochabach wicelider podejmował zajmujące szóste miejsce w tabeli Kończyce Małe. Faworytem byli gospodarze, lepiej mecz rozpoczęli jednak goście. W siódmej i czternastej minucie gry piłkę w bramce Cienciały umieścił Jakub Kolondra i już na początku meczu gospodarze stanęli przed ciężkim zadaniem, odrabiania dwubramkowej straty. Przed przerwą bramkę kontaktową zdołał uzyskać dla Ochab Dominik Pytel.

Początek drugiej połowy spotkania należał do napastnika gospodarzy - Dominika Pytla. W 56 minucie gracz ten doprowadził do wyrównania, a po kolejnych ośmiu minutach dał swojej drużynie prowadzenie, po uderzeniu z rzutu wolnego. Goście nie odpuszczali i po kolejnych czterech minutach na tablicy wyników ponownie zagościł wynik remisowy, po zamienieniu rzutu karnego na bramkę przez Jakuba Kolondrę. Do końca spotkania, pomimo prób i starań, żadna ze stron nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz zakończył się podziałem punktów.

Ochaby, tracąc dwa oczka, spadły na miejsce trzecie, zespół z Kończyc jest wciąż na miejscu szóstym.

Źródło;Beskidzkapilka.pl