LKS Goleszów Gospodarze

Autor:

Utworzono:

15.09.2015

Derbowa potyczka Goleszowa z Puńcowem zawsze wzbudza emocje w obozach obu ekip. W ramach szóstej kolejki gier Klasy A Skoczów obie drużyny wybiegły naprzeciw siebie, lepiej spotkanie to wspominać będą gracze z Puńcowa, jednak pierwsi bramkę mogli zdobyć gospodarze.

Przy wyniku bezbramkowym sytuacji sam na sam nie zdołał wykorzystać Przemysław Cieśla. Co nie udało się napastnikowi gospodarzy, powiodło się Jakubowi Legierskiemu. Pomocnik gości wykorzystał dośrodkowanie w pole karne Goleszowa i uderzeniem głową skierował piłkę do siatki Felisa.

W drugiej połowie na boisku dzielili i rządzili zawodnicy Tempa, potwierdzając świetną formę kolejnymi bramkami. W 61 minucie ponownie po uderzeniu głową piłka zatrzepotała w siatce Goleszowa, a z podwyższenia wyniku cieszył się Seweryn Waszczyk. Chwilę później bramkę zdobył Wojciech Kołek, a wynik ustalił na kwadrans przed końcem gry Jakub Legierski.